-Na cestě za poznáním-

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Nábosilka dvou

“Takže když chci mít prázdniny, musím chodit do školy? To se musím učit násobilku? Tak dobře. Zítra jdu do školy!” Pipi Dlouhá Punčocha

Pipi Dlouhá Punčocha měla k násobilce rezervovaný postoj a (skoro) každého tím pobavila. Po našich dětech je ovládnutí nábosilky – vidíte, už to říkám taky: násobilky – vyžadováno. Odvoláváním se na Pipi Dlouhou Punčochu, která násobilku k životu nepotřebovala, by u přezkoušení na konci školního roku mohli na tváři paní učitelky vyvolat lehký úsměv, ale s největší pravděpodobností by jim její neznalost neprošla.

 Abychom to jim i nám ulehčili, přišel manžel s myšlenou vytvořit sérii videí převádějících násobilku do názorné formy. Jejich opakované sledování napomůže dětem snáze si násobilku zapamatovat.

Dříve však, než dětem video pustíte, poprosím vás o jedno: zatančete si! Anebo cokoliv jiného ztřeštěného, ale musí to vás i děti rozveselit. Uvidíte, že vás všechny pak bude učení bavit a dětem látka poleze snadněji do hlaviček. A o to teď tady jde především.

Násobilka dvou

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments